Bitib
Stokda olanda mənə xəbər verin.Tərkib: Vitamin B1 (as Thiamine hydrochloride / Tiamin hidroxlorid) Vitamin B2 (as Riboflavin / Riboflavin); Vitamin B3 (as Niacinamide / Niasin) Vitamin B4 (as Choline bitartrate / Xolin bitartrat) Vitamin B5 (Pantothenic acid / Pantoten turşusu); Vitamin B6 (as Pyri...
İstifadə qaydası: 1 - 2 ml gündə 1 dəfə
Dozası: Vitamin B1 (as Thiamine hydrochloride / Tiamin hidroxlorid) - 0,7 mq Vitamin B2 (as Riboflavin / Riboflavin) - 0,7 mq Vitamin B3 (as Niacinamide / Niasin) - 1,5 mq Vitamin B4 (as Choline bitartrate / Xolin bitartrat) - 1,2 mq Vitamin B5 (Pantothenic acid / Pantoten turşusu) - 1,62 mq Vitamin B6 (as Pyridoxine hydrochloride / Piridoksin hidroxlorid) - 0,88 mq Vitamin B7 (Biotin / Biotin) - 20 mkq Vitamin B9 (Folic acid / Fol turşusu) - 130 mkq Vitamin B12 (as Cyanocobalamin / Sianokobalamin) - 1,2 mkq Vitamin C (L-Ascorbic acid / Askorbin turşusu) - 40 mq
Aktiv komponentlər: Vitamin B1 (as Thiamine hydrochloride / Tiamin hidroxlorid) Vitamin B2 (as Riboflavin / Riboflavin) Vitamin B3 (as Niacinamide / Niasin) Vitamin B4 (as Choline bitartrate / Xolin bitartrat) Vitamin B5 (Pantothenic acid / Pantoten turşusu) Vitamin B6 (as Pyridoxine hydrochloride / Piridoksin hidroxlorid) Vitamin B7 (Biotin / Biotin) Vitamin B9 (Folic acid / Fol turşusu) Vitamin B12 (as Cyanocobalamin / Sianokobalamin) Vitamin C (L-Ascorbic acid / Askorbin turşusu)
Köməkçi maddələr: Su (water), Sukraloza (Sucralose), Sorbitol (Sorbitol), Natrium siklamat (Sodium cyclamate), Ksantan kitrəsi (Xanthan gum), Natrium benzoat (Sodium benzoate), Kalium sorbat (Potassium sorbate)
Bitog damcı formasında təqdim olunur. İtaliya mənşəli Gricar Chemical S. R. L. tərəfindən istehsal edilir. İstifadəçi qrupu: 4 yaşdan yuxarı uşaqlar və böyüklər
Qablaşdırma forması: 50 ml şüşə flakon, karton qutu qablaşdırmada. Qablaşdırmada miqdar/say: 50 ml
| Xüsusiyyətlər | Məlumat |
|---|---|
| Məhsul adı | Bitog |
| Mənşə ölkəsi | İtaliya |
| İstehsalçı | Gricar Chemical S. R. L. |
| Buraxılış forması | damcı |
| Qablaşdırma forması | 50 ml şüşə flakon, karton qutu qablaşdırmada |
| İstifadəçi yaş aralığı | 4 yaşdan yuxarı uşaqlar və böyüklər |
| İstifadə qaydası | 1 - 2 ml gündə 1 dəfə |
| Qablaşdırmada miqdar/say | 50 ml |