Bitib
Stokda olanda mənə xəbər verin.Tərkib: Qlisin (Glycine); Dərman limonotu yarpağının eks (Melissa officinalis leaf ex) Dərman pişikotu kökünün eks (Valeriana officinalis root ex); Ürəkyarpaq cökənin yarpağı və çiçək eks (Tilia cordata leaf and flowers ex) Lavanda çiçəyinin eks (Lavandula angustifoli...
İstifadə qaydası: 5 ml gündə 1 dəfə
Dozası: Qlisin (Glycine) - 75 mq Dərman limonotu yarpağının ekstraktı (Melissa officinalis leaf extract) - 50 mq Dərman pişikotu kökünün ekstraktı (Valeriana officinalis root extract) - 100 mq Ürəkyarpaq cökənin yarpağı və çiçək ekstraktı (Tilia cordata leaf and flowers extract) - 20 mq Lavanda çiçəyinin ekstraktı (Lavandula angustifolia flower extract) - 20 mq Yemişan meyvəsinin ekstraktı (Crataegus laevigata fruit extract) - 20 mq
Blokalin məhlul formasında təqdim olunur. Azərbaycan mənşəli Aktif Pharma tərəfindən istehsal edilir. İstifadəçi qrupu: Böyuklər
Qablaşdırma forması: 150 ml şüşə flakon, karton qutu qablaşdırmada. Qablaşdırmada miqdar/say: 150 ml
| Xüsusiyyətlər | Məlumat |
|---|---|
| Məhsul adı | Blokalin |
| Mənşə ölkəsi | Azərbaycan |
| İstehsalçı | Aktif Pharma |
| Buraxılış forması | Məhlul |
| Qablaşdırma forması | 150 ml şüşə flakon, karton qutu qablaşdırmada |
| İstifadəçi yaş aralığı | Böyuklər |
| İstifadə qaydası | 5 ml gündə 1 dəfə |
| Qablaşdırmada miqdar/say | 150 ml |