Fobrain 150 ml
Tərkib və istifadə qaydası
Tərkib: Fosfodilserin(Phosphaditylserine) Fosfodilxolin(Phosphaditylcholine) L-glutamin(L-Glutamine); Arqinin aspartat (Arginine aspartate)
İstifadə qaydası: 15 ml gündə 1-2 dəfə
Dozası: Fosfodilserin(Phosphaditylserine)- 50 mq Fosfodilxolin(Phosphaditylcholine) – 40 mq L-glutamin(L-Glutamine) – 50 mq
Arqinin aspartat (Arginine aspartate) – 100 mq
Xüsusiyyətlər
Fobrain məhlul formasında təqdim olunur. Azərbaycan mənşəli EVA MED MMC tərəfindən istehsal edilir. İstifadəçi qrupu: 14 yaşdan yuxarı uşaqlar və böyüklər
Qablaşdırma forması: 150 ml şüşə flakonda, karton qutu qablaşmada. Qablaşdırmada miqdar/say: 150 ml
| Xüsusiyyətlər | Məlumat |
| Məhsul adı | Fobrain |
| Mənşə ölkəsi | Azərbaycan |
| İstehsalçı | EVA MED MMC |
| Buraxılış forması | Məhlul |
| Qablaşdırma forması | 150 ml şüşə flakonda, karton qutu qablaşmada |
| İstifadəçi yaş aralığı | 14 yaşdan yuxarı uşaqlar və böyüklər |
| İstifadə qaydası | 15 ml gündə 1-2 dəfə |
| Qablaşdırmada miqdar/say | 150 ml |