Bitib
Stokda olanda mənə xəbər verin.Tərkib: Dəmir (Lipofer) Lipofer (Corn starch); Ferric Pyrophosphate (Iron-8.5mq) Hydroxypropylmethylcellulose - 4.90365 Lechitin-0.54485 mq) Lipofer (qarğıdalı nişastası,ferrik pirofosfat hidroksipropilmetilsellüloza,lesitin)
İstifadə qaydası: 4-10 yaş arası uşaqlar üçün 1 ml gündə 1 dəfə
Dozası: Dəmir (Lipofer) - 8.5 mq Lipofer (Corn starch 70.8305 mq Ferric Pyrophosphate (Iron-8.5mg) - 32.691 mq Hydroxypropylmethylcellulose - 4.90365 Lechitin-0.54485mq) - 108.97 mq Lipofer (qarğıdalı nişastası,ferrik pirofosfat hidroksipropilmetilsellüloza,lesitin)
Aktiv komponentlər: Dəmir (Lipofer) Lipofer (Corn starch) Ferric Pyrophosphate (Iron-8.5mq) Hydroxypropylmethylcellulose - 4.90365 Lechitin-0.54485 mq) Lipofer (qarğıdalı nişastası,ferrik pirofosfat hidroksipropilmetilsellüloza,lesitin)
Köməkçi maddələr: Deionized water (Deoniza olunmuş su) Invert sugar syrup (Beet sugar syrup) (Çuğundur şakari siropu) Xanthan gum (Ksantan saqqızı) Cherry flavored (Albalı aromalı) Potassium sorbate (Kalium sorbat) Sodium benzoate (Natrium benzoat)
Ocean Microfer damcı formasında təqdim olunur. Türkiyə mənşəli Nuvita İlaç və Kimya tərəfindən istehsal edilir. İstifadəçi qrupu: 4-10 yaş arası uşaqlar
Qablaşdırma forması: 30 ml şüşə flakonda, karton qutu qablaşdırmada. Qablaşdırmada miqdar/say: 30 ml
| Xüsusiyyətlər | Məlumat |
|---|---|
| Məhsul adı | Ocean Microfer |
| Mənşə ölkəsi | Türkiyə |
| İstehsalçı | Nuvita İlaç və Kimya |
| Buraxılış forması | damcı |
| Qablaşdırma forması | 30 ml şüşə flakonda, karton qutu qablaşdırmada |
| İstifadəçi yaş aralığı | 4-10 yaş arası uşaqlar |
| İstifadə qaydası | 4-10 yaş arası uşaqlar üçün 1 ml gündə 1 dəfə |
| Qablaşdırmada miqdar/say | 30 ml |