Bitib
Stokda olanda mənə xəbər verin.Tərkib: Balqabaq toxumunun quru ekstraktı (Cucurbita pepo Loleifera pietsch seeds); Sarımsaq soğanağının quru ekstraktı (Allium sativum L.bulb) Mixək çiçəklərinin quru ekstraktı (Eugenia caryophyllata. Thunb.flos); Ənginar yarpaqlarının quru ekstraktı (Cynara scolymus...
İstifadə qaydası: 10 ml gündə 1 dəfə
Dozası: Balqabaq toxumunun quru ekstraktı (Cucurbita pepo Loleifera pietsch seeds) - 166,6 mq Sarımsaq soğanağının quru ekstraktı (Allium sativum L.bulb) – 166,6 mq Mixək çiçəklərinin quru ekstraktı (Eugenia caryophyllata. Thunb.flos) - 33,3 mq Ənginar yarpaqlarının quru ekstraktı (Cynara scolymus L, leaves) – 33,3 mq Dağtərxununun çiçəklərinin quru ekstraktı (Tanacetum parthenium sch.bip.capitula) – 25.0 mq Acıçiçək kökünün quru ekstraktı (Gentiana lutea L, radix) – 8,3 mq
Aktiv komponentlər: Balqabaq toxumunun quru ekstraktı (Cucurbita pepo Loleifera pietsch seeds) Sarımsaq soğanağının quru ekstraktı (Allium sativum L.bulb) Mixək çiçəklərinin quru ekstraktı (Eugenia caryophyllata. Thunb.flos) Ənginar yarpaqlarının quru ekstraktı (Cynara scolymus L, leaves) Dağtərxununun çiçəklərinin quru ekstraktı (Tanacetum parthenium sch.bip.capitula) Acıçiçək kökünün quru ekstraktı (Gentiana lutea L, radix)
Köməkçi maddələr: Su (water), sorbitol (sorbitol), ksantan saqqızı (xanthan gum), limon turşusu (citric acid), kalium sorbat (potassium sorbate)
Purzol şərbət formasında təqdim olunur. Azərbaycan mənşəli Azərfarm LTD tərəfindən istehsal edilir. İstifadəçi qrupu: 18 yaşdan yuxarı şəxslər
Qablaşdırma forması: 150 ml şüşə flakonda,karton qutuda qablaşdırmada. Qablaşdırmada miqdar/say: 150 ml
| Xüsusiyyətlər | Məlumat |
|---|---|
| Məhsul adı | Purzol |
| Mənşə ölkəsi | Azərbaycan |
| İstehsalçı | Azərfarm LTD |
| Buraxılış forması | Şərbət |
| Qablaşdırma forması | 150 ml şüşə flakonda,karton qutuda qablaşdırmada |
| İstifadəçi yaş aralığı | 18 yaşdan yuxarı şəxslər |
| İstifadə qaydası | 10 ml gündə 1 dəfə |
| Qablaşdırmada miqdar/say | 150 ml |