Bitib
Stokda olanda mənə xəbər verin.Tərkib: Razyana (Adi razyana) toxumu ekstraktı / Fennel (Foeniculum vulgare) seed extract - Çobanyastığı (Aptek çobanyastığı) çiçəyi ekstraktı / Chamomile (Matricaria chamomilla) flower extract; Qara gavalı şirəsi konsentratı / Prune juice concentrate - Əncir şirəsi k...
İstifadə qaydası: 5 ml gündə 2 dəfə
Dozası: Razyana (Adi razyana) toxumu ekstraktı / Fennel (Foeniculum vulgare) seed extract - 250 mq Çobanyastığı (Aptek çobanyastığı) çiçəyi ekstraktı / Chamomile (Matricaria chamomilla) flower extract - 250 mq Qara gavalı şirəsi konsentratı / Prune juice concentrate - 400 mq Əncir şirəsi konsentrati / Fig juice concentrate - 250 mq Rəvənd kökü ekstraktı / Rheum (Rhabarbarum root extract) - 100 mq Qızılağacabənzər mürdəşər qabığının ekstraktı / Frangula alnus bark extract - 100 mq
Aktiv komponentlər: Razyana (Adi razyana) toxumu ekstraktı / Fennel (Foeniculum vulgare) seed extract - Çobanyastığı (Aptek çobanyastığı) çiçəyi ekstraktı / Chamomile (Matricaria chamomilla) flower extract Qara gavalı şirəsi konsentratı / Prune juice concentrate - Əncir şirəsi konsentrati / Fig juice concentrate Rəvənd kökü ekstraktı / Rheum (Rhabarbarum root extract) Qızılağacabənzər mürdəşər qabığının ekstraktı / Frangula alnus bark extract
Köməkçi maddələr: Ksantan saqqızı (Xanthan gum) Su (Water) Şəkər (Sugar) Limon turşusu (Citric acid) Natrium benzoat (Sodium benzoate) Kalium sorbat (Potassium sorbate)
Sakolin şərbət formasında təqdim olunur. Latviya mənşəli SİA “Primea” tərəfindən istehsal edilir. İstifadəçi qrupu: 14 yaşdan yuxarı uşaqlar və böyüklər
Qablaşdırma forması: 200 ml şüşə flakon, karton qutu qablaşdırmada. Qablaşdırmada miqdar/say: 200 ml
| Xüsusiyyətlər | Məlumat |
|---|---|
| Məhsul adı | Sakolin |
| Mənşə ölkəsi | Latviya |
| İstehsalçı | SİA “Primea” |
| Buraxılış forması | Şərbət |
| Qablaşdırma forması | 200 ml şüşə flakon, karton qutu qablaşdırmada |
| İstifadəçi yaş aralığı | 14 yaşdan yuxarı uşaqlar və böyüklər |
| İstifadə qaydası | 5 ml gündə 2 dəfə |
| Qablaşdırmada miqdar/say | 200 ml |