Out Of Stock
Notify me when its in stockTərkib: Tüksüz biyan kök və kökümsovunün qatı ekstraktı (Glycyrrhizae glabra radix et rhizoma extractum spissum) Uca andız kök və kökümsovunün qatı ekstraktı (İnula helenium L. radix et rhizoma extractum spissum) Dərman bəlğəmotu kökünün qatı ekstraktı (Althaeae offic...
İstifadə qaydası: 15 ml gündə 3 dəfə
Dozası: Tüksüz biyan kök və kökümsovunün qatı ekstraktı (Glycyrrhizae glabra radix et rhizoma extractum spissum) - 0.72 ml Uca andız kök və kökümsovunün qatı ekstraktı (İnula helenium L. radix et rhizoma extractum spissum) - 0.36 ml Dərman bəlğəmotu kökünün qatı ekstraktı (Althaeae officinalis L.radix extractum spissum) - 0.36 ml Adi cirə meyvəsinin qatı ekstraktı (Anisum vulgare fructus extractum spissum) - 0.36 ml
Aktiv komponentlər: Tüksüz biyan kök və kökümsovunün qatı ekstraktı (Glycyrrhizae glabra radix et rhizoma extractum spissum) Uca andız kök və kökümsovunün qatı ekstraktı (İnula helenium L. radix et rhizoma extractum spissum) Dərman bəlğəmotu kökünün qatı ekstraktı (Althaeae officinalis L.radix extractum spissum) Adi cirə meyvəsinin qatı ekstraktı (Anisum vulgare fructus extractum spissum)
Köməkçi maddələr: Limon turşusu (Citric acid) Natrium benzoat (Sodium benzoate) Kalium sorbat (Potassium sorbate) Şəkər (Sucrose) Təmizlənmiş su (Purified water)
Biyan Broncho şərbət formasında təqdim olunur. Azərbaycan mənşəli Biyan Products tərəfindən istehsal edilir. İstifadəçi qrupu: Böyuklər
Qablaşdırma forması: 150 ml şüşə flakon, karton qutu qablaşdırmada. Qablaşdırmada miqdar/say: 150 ml
| Xüsusiyyətlər | Məlumat |
|---|---|
| Məhsul adı | Biyan Broncho |
| Mənşə ölkəsi | Azərbaycan |
| İstehsalçı | Biyan Products |
| Buraxılış forması | Şərbət |
| Qablaşdırma forması | 150 ml şüşə flakon, karton qutu qablaşdırmada |
| İstifadəçi yaş aralığı | Böyuklər |
| İstifadə qaydası | 15 ml gündə 3 dəfə |
| Qablaşdırmada miqdar/say | 150 ml |