Out Of Stock
Notify me when its in stockTərkib: Bal (Honey); Şehçiçəyi maye ekstraktı (Drosera ramentacea fluid extract) Adi kəklikotu yarpağının ekstraktı (Thymus vulgaris Leaf extract); Miroksilon maye ekstraktı (Myroxylon balsamum fluid extract); Dərman bəlğəmotu kökünün maye estraktı (Althaea officinali...
İstifadə qaydası: 10 ml gündə 1 dəfə
Dozası: Bal (Honey) – 500 mq Şehçiçəyi maye ekstraktı (Drosera ramentacea fluid extract) – 248.2 mq Adi kəklikotu yarpağının ekstraktı (Thymus vulgaris Leaf extract) – 246.3 mq Miroksilon maye ekstraktı (Myroxylon balsamum fluid extract) – 241.5 mq Dərman bəlğəmotu kökünün maye estraktı (Althaea officinalis root fluid extract) – 122 mq Meşəlik əməköməcisi quru ekstraktı (Malva Sylvestris dry extract) – 115.9 mq Şirin biyan kökünün maye ekstraktı (Glycyrrhiza Glabra root fluid extract) - 198 mq Qara qarağat yarpağının maye ekstraktı (Ribes nigrum leaf fluid extract) – 99 mq Adi cirəgülü toxumunun maye ekstraktı (Pimpinella anisum seed fluid extract) – 13.3 mq Əsl badyan yağı (Illicium verum oil) – 4 mq Girdə evkalipt efir yağı (Eucalyptus globulus essential oil) – 2 mq Limon efir yağı (Citrus limon essential oil) – 2.6 mq
Aktiv komponentlər: Bal (Honey) Şehçiçəyi maye ekstraktı (Drosera ramentacea fluid extract) Adi kəklikotu yarpağının ekstraktı (Thymus vulgaris Leaf extract) Miroksilon maye ekstraktı (Myroxylon balsamum fluid extract) Dərman bəlğəmotu kökünün maye estraktı (Althaea officinalis root fluid extract) Meşəlik əməköməcisi quru ekstraktı (Malva Sylvestris dry extract) Şirin biyan kökünün maye ekstraktı (Glycyrrhiza Glabra root fluid extract) Qara qarağat yarpağının maye ekstraktı (Ribes nigrum leaf fluid extract) Adi cirəgülü toxumunun maye ekstraktı (Pimpinella anisum seed fluid extract) Əsl badyan yağı (Illicium verum oil) Girdə evkalipt efir yağı (Eucalyptus globulus essential oil) Limon efir yağı (Citrus limon essential oil)
Köməkçi maddələr: Su (water), şəkər (sugar), ksantan saqqızı (xanthan gum), natrium benzoat (sodium benzoate), kalium sorbat (potassium sorbate), limon turşusu (citric acid)
Brocsevin şərbət formasında təqdim olunur. Latviya mənşəli SİA “Primea” tərəfindən istehsal edilir. İstifadəçi qrupu: Böyuklər
Qablaşdırma forması: 150 ml şüşə flakonda, karton qutu qablaşdırmada. Qablaşdırmada miqdar/say: 150 ml
| Xüsusiyyətlər | Məlumat |
|---|---|
| Məhsul adı | Brocsevin |
| Mənşə ölkəsi | Latviya |
| İstehsalçı | SİA “Primea” |
| Buraxılış forması | Şərbət |
| Qablaşdırma forması | 150 ml şüşə flakonda, karton qutu qablaşdırmada |
| İstifadəçi yaş aralığı | Böyuklər |
| İstifadə qaydası | 10 ml gündə 1 dəfə |
| Qablaşdırmada miqdar/say | 150 ml |