Bitib
Stokda olanda mənə xəbər verin.Tərkib: Sarı tülküqulaq göbələyi ekstraktı (Cantharellus cibarius fruit dry extract) Balqabaq toxumu quru ekstraktı (Cucurbita pepo seed dry extract); Mixək qönçəsi quru ekstraktı (Syzygium aromaticum bud dry extract) Sarımsaq soğanağı quru ekstraktı (Allium Sativum b...
İstifadə qaydası: 10 ml gündə 1 dəfə
Dozası: Sarı tülküqulaq göbələyi ekstraktı (Cantharellus cibarius fruit dry extract) - 100 mq Balqabaq toxumu quru ekstraktı (Cucurbita pepo seed dry extract) - 80 mq Mixək qönçəsi quru ekstraktı (Syzygium aromaticum bud dry extract) - 10 mq Sarımsaq soğanağı quru ekstraktı (Allium Sativum bulb dry extract) - 40 mq Kəklikotu yarpağının quru ekstraktı (Thymus vulgaris leaf dry extract) - 25 mq Nanə yarpaqlarının quru ekstraktı (Mentha piperita leaf dry extract) - 25 mq Zəncəfil kökünün quru ekstraktı (Zingiber officinale rhizome dry extract) - 40 mq
Helmint məhlul formasında təqdim olunur. Azərbaycan mənşəli DeltaMax MMC tərəfindən istehsal edilir. İstifadəçi qrupu: Böyuklər
Qablaşdırma forması: 150 ml şüşə flakon, karton qutu qablaşdırmada. Qablaşdırmada miqdar/say: 150 m
| Xüsusiyyətlər | Məlumat |
|---|---|
| Məhsul adı | Helmint |
| Mənşə ölkəsi | Azərbaycan |
| İstehsalçı | DeltaMax MMC |
| Buraxılış forması | Məhlul |
| Qablaşdırma forması | 150 ml şüşə flakon, karton qutu qablaşdırmada |
| İstifadəçi yaş aralığı | Böyuklər |
| İstifadə qaydası | 10 ml gündə 1 dəfə |
| Qablaşdırmada miqdar/say | 150 m |