Melora 150 ml
Tərkib və istifadə qaydası
Tərkib: Melatonin (Melatonine) Qlisin (Glycine); Maqnezium sitrat (Maqnezium 80 mq) Magnesium citrate (Magnesium 80 mq)
İstifadə qaydası: 5 ml gündə 1 dəfə
Dozası: Melatonin (Melatonine) - 1 mq Qlisin (Glycine) - 100 mq
Maqnezium sitrat (Maqnezium 80 mq) Magnesium citrate (Magnesium 80 mq) – 533 mq
Xüsusiyyətlər
Melora məhlul formasında təqdim olunur. Azərbaycan mənşəli FİTOLAB MMC tərəfindən istehsal edilir. İstifadəçi qrupu: Böyuklər
Qablaşdırma forması: 150 ml şüşə flakonda, karton qutu qablaşdırmada. Qablaşdırmada miqdar/say: 150 ml
| Xüsusiyyətlər | Məlumat |
| Məhsul adı | Melora |
| Mənşə ölkəsi | Azərbaycan |
| İstehsalçı | FİTOLAB MMC |
| Buraxılış forması | Məhlul |
| Qablaşdırma forması | 150 ml şüşə flakonda, karton qutu qablaşdırmada |
| İstifadəçi yaş aralığı | Böyuklər |
| İstifadə qaydası | 5 ml gündə 1 dəfə |
| Qablaşdırmada miqdar/say | 150 ml |