Bitib
Stokda olanda mənə xəbər verin.Tərkib: Sitikolin (citicoline); Ginkqo Bilobanın standartlaşdırılmış ekstraktı, flavon qlikozidləri ≥ 24% (Ginkgo Biloba standardised extract, flavone glycoside ≥ 24%)
İstifadə qaydası: 40 damcı (2 ml) gündə 2 dəfə
Dozası: Sitikolin (citicoline) – 100 mq Ginkqo Bilobanın standartlaşdırılmış ekstraktı, flavon qlikozidləri ≥ 24% (Ginkgo Biloba standardised extract, flavone glycoside ≥ 24%) - 5 mq
Aktiv komponentlər: Sitikolin (citicoline) Ginkqo Bilobanın standartlaşdırılmış ekstraktı, flavon qlikozidləri ≥ 24% (Ginkgo Biloba standardised extract, flavone glycoside ≥ 24%)
Köməkçi maddələr: 70%-li sorbitol məhlulu (sorbitol solution 70%) Bitki qliserini (vegetable glycerine) Propilenqlikol (propylenglycol) Natrium benzoate (sodium benzoate) Təmizlənmiş su (purified water)
Mersobil damcı formasında təqdim olunur. Rumınya mənşəli Pharmex Rom İndustry tərəfindən istehsal edilir. İstifadəçi qrupu: Böyuklər
Qablaşdırma forması: 50 ml şüşə flakonda, karton qutu qablaşdırmada. Qablaşdırmada miqdar/say: 50 ml şüşə flakonda
| Xüsusiyyətlər | Məlumat |
|---|---|
| Məhsul adı | Mersobil |
| Mənşə ölkəsi | Rumınya |
| İstehsalçı | Pharmex Rom İndustry |
| Buraxılış forması | damcı |
| Qablaşdırma forması | 50 ml şüşə flakonda, karton qutu qablaşdırmada |
| İstifadəçi yaş aralığı | Böyuklər |
| İstifadə qaydası | 40 damcı (2 ml) gündə 2 dəfə |
| Qablaşdırmada miqdar/say | 50 ml şüşə flakonda |