Neyrulin forte 50 ml
Tərkib və istifadə qaydası
Tərkib: Citicoline (Sitixolin) Uridine (Uridin) Cytidine (Sitidin)
İstifadə qaydası: 20 damcı (1 ml) gündə 1 dəfə
Dozası: Citicoline (Sitixolin) - 100 mq Uridine (Uridin) - 25 mq Cytidine (Sitidin) - 25 mq
Aktiv komponentlər: Citicoline (Sitixolin) Uridine (Uridin) Cytidine (Sitidin)
Köməkçi maddələr: Deionized water (Deiyonizləşdirilmiş su) ,Xanthan gum (ksantan saqqızı) , Glycerin (Qliserin) , Potassium sorbate (kalium sorbat),Sodium benzoate (natrium benzoate)
,Raspberry avor(moruq ləzzəti), Sucralose (sukraloz )
Xüsusiyyətlər
Neyrulin forte damcı formasında təqdim olunur. Azərbaycan mənşəli EVA MED MMC tərəfindən istehsal edilir. İstifadəçi qrupu: Böyuklər
Qablaşdırma forması: 50 ml şüşə flakonda, karton qutu qablaşmada. Qablaşdırmada miqdar/say: 50 ml
| Xüsusiyyətlər | Məlumat |
| Məhsul adı | Neyrulin forte |
| Mənşə ölkəsi | Azərbaycan |
| İstehsalçı | EVA MED MMC |
| Buraxılış forması | damcı |
| Qablaşdırma forması | 50 ml şüşə flakonda, karton qutu qablaşmada |
| İstifadəçi yaş aralığı | Böyuklər |
| İstifadə qaydası | 20 damcı (1 ml) gündə 1 dəfə |
| Qablaşdırmada miqdar/say | 50 ml |