Bitib
Stokda olanda mənə xəbər verin.Tərkib: Kalium sitrat (29,58 mq K+ ekv.) (Potassium citrate) Maqnezium sitrat (11,7 mq Mg ekv.) Magnesium citrate) D-Mannoza (D-mannose); Fillantus otunun ekstraktı (Phyllanthus niruri herba ext.) Mərcanı meyvələrinin ekstraktı (Vaccinium macrocarpon fruit ext.); Böyr...
İstifadə qaydası: 5 ml gündə 2-3 dəfə
Dozası: Kalium sitrat (29,58 mq K+ ekv.) (Potassium citrate) - 82 mq Maqnezium sitrat (11,7 mq Mg ekv.) Magnesium citrate) - 75 mq D-Mannoza (D-mannose) - 150 mq Fillantus otunun ekstraktı (Phyllanthus niruri herba ext.) - 75 mq Mərcanı meyvələrinin ekstraktı (Vaccinium macrocarpon fruit ext.) - 50 mq Böyrək çayı yarpaqlarının ekstraktı (Orthosiphon stamineus folium ext.) - 50 mq Südotu yarpaqlarının ekstraktı (Sonchus oleraceus folium ext.) - 50 mq Strobilant yarpaqlarının ekstraktı (Strobilanthes crispa folium ext.) - 50 mq Silindrik hülpə kökümsovlarının ekstraktı (Imperata cylindrica rhizome ext.) - 45 mq Alpiniya qalanqa kökümsovlarının ekstraktı (Alpinia galanga rhizome ext.) - 35 mq Kubeba bibəri meyvələrinin ekstraktı (Piper cubeba fruit ext.) - 15 mq
Ratun məhlul formasında təqdim olunur. Rumınya mənşəli Pharmex Rom İndustry tərəfindən istehsal edilir. İstifadəçi qrupu: Böyuklər
Qablaşdırma forması: 150 ml plastik flakonda, karton qutu qablaşdırmada. Qablaşdırmada miqdar/say: 150 ml
| Xüsusiyyətlər | Məlumat |
|---|---|
| Məhsul adı | Ratun |
| Mənşə ölkəsi | Rumınya |
| İstehsalçı | Pharmex Rom İndustry |
| Buraxılış forması | Məhlul |
| Qablaşdırma forması | 150 ml plastik flakonda, karton qutu qablaşdırmada |
| İstifadəçi yaş aralığı | Böyuklər |
| İstifadə qaydası | 5 ml gündə 2-3 dəfə |
| Qablaşdırmada miqdar/say | 150 ml |