Bitib
Stokda olanda mənə xəbər verin.Tərkib: Dərman bəlğəmotu kökünün ekstraktı (Althaea officinalis root extract) Kəklikotu yarpağının ekstraktı (Thymus vulgaris leaf extract); Nəştəryarpaq bağayarpağı bitkisinin ekstraktı (Plantago lanceolata herb extract) İslandiya mamırının quru ekstraktı (Cetraria i...
İstifadə qaydası: 5 ml gündə 2-3 dəfə
Dozası: Dərman bəlğəmotu kökünün ekstraktı (Althaea officinalis root extract) - 450 mq Kəklikotu yarpağının ekstraktı (Thymus vulgaris leaf extract) - 375 mq Nəştəryarpaq bağayarpağı bitkisinin ekstraktı (Plantago lanceolata herb extract) - 300 mq İslandiya mamırının quru ekstraktı (Cetraria islandica dry extract) - 180 mq
Aktiv komponentlər: Dərman bəlğəmotu kökünün ekstraktı (Althaea officinalis root extract) Kəklikotu yarpağının ekstraktı (Thymus vulgaris leaf extract) Nəştəryarpaq bağayarpağı bitkisinin ekstraktı (Plantago lanceolata herb extract) İslandiya mamırının quru ekstraktı (Cetraria islandica dry extract)
Köməkçi maddələr: Su (Water) Ksilit (Xylitol) (E967) Çiyələk aromatizatoru (Strawberry flavoring) Natrium karboksi metilsellüloza (Sodium carboxy methyl cellulose) (E466) Limon turşusu (Citric acid) (E330) Kalium sorbat (Potassium sorbate) (E202) Natrium benzoat (Sodium benzoate) (E211)
Soltrex məhlul formasında təqdim olunur. Bolqarıstan mənşəli Fortex Nutraceuticals Ltd. tərəfindən istehsal edilir. İstifadəçi qrupu: 12 yaşdan yuxarı uşaqlar və böyüklər
Qablaşdırma forması: 200 ml plastik flakonda, karton qutu qablaşmada. Qablaşdırmada miqdar/say: 200 ml
| Xüsusiyyətlər | Məlumat |
|---|---|
| Məhsul adı | Soltrex |
| Mənşə ölkəsi | Bolqarıstan |
| İstehsalçı | Fortex Nutraceuticals Ltd. |
| Buraxılış forması | Məhlul |
| Qablaşdırma forması | 200 ml plastik flakonda, karton qutu qablaşmada |
| İstifadəçi yaş aralığı | 12 yaşdan yuxarı uşaqlar və böyüklər |
| İstifadə qaydası | 5 ml gündə 2-3 dəfə |
| Qablaşdırmada miqdar/say | 200 ml |