Tussor 100 ml
Tərkib və istifadə qaydası
Tərkib: Hibiscus sabdariffa flower ex. (Hibiskus çiçəyi eks) Piper nigrum fruit ex. (Qara istiot meyvəsi eks) Ziziphus zizyphus fruit ex. (İnnab meyvəsi eks) Glycyrrhiza glabra root ex (Şirinbiyan kökü eks) Curcuma longa root ex.(Uzun sarıkök kökü eks) Zingiber offici...
İstifadə qaydası: 5 ml gündə 1-2 dəfə
Dozası: Hibiscus sabdariffa flower ex. (Hibiskus çiçəyi eks) - 100 mq Piper nigrum fruit ex. (Qara istiot meyvəsi eks) - 100 mq Ziziphus zizyphus fruit ex. (İnnab meyvəsi eks) - 100 mq Glycyrrhiza glabra root ex (Şirinbiyan kökü eks) - 75 mq Curcuma longa root ex.(Uzun sarıkök kökü eks) - 30 mq Zingiber officinale root ex (Zəncəfil kökü eks) - 30 mq Menthol (Nanə) - 4 mq
Xüsusiyyətlər
Tussor məhlul formasında təqdim olunur. Azərbaycan mənşəli Aktif Pharma tərəfindən istehsal edilir. İstifadəçi qrupu: Böyuklər
Qablaşdırma forması: 100 ml şüşə flakonda, karton qutu qablaşdırmada. Qablaşdırmada miqdar/say: 100 ml
| Xüsusiyyətlər | Məlumat |
| Məhsul adı | Tussor |
| Mənşə ölkəsi | Azərbaycan |
| İstehsalçı | Aktif Pharma |
| Buraxılış forması | Məhlul |
| Qablaşdırma forması | 100 ml şüşə flakonda, karton qutu qablaşdırmada |
| İstifadəçi yaş aralığı | Böyuklər |
| İstifadə qaydası | 5 ml gündə 1-2 dəfə |
| Qablaşdırmada miqdar/say | 100 ml |