Bitib
Stokda olanda mənə xəbər verin.Tərkib: Enzim qarışığı: Amilaza (Amylase) Proteaza (Protease); Qlükoamilaza (Glucoamylase) Lipaza (Lipase); Sellulaza (Cellulase) Laktaza (Lactase); Pektinaza (fitaza ilə) ((Pectinase) with Phytase) – 0,94 mq); Aptek çobanyastığı çiçəklərinin quru ekstraktı (Chamomill...
İstifadə qaydası: 10 ml gündə 3 dəfə
Dozası: Enzim qarışığı: Amilaza (Amylase) – 12 mq Proteaza (Protease) – 3,8 mq Qlükoamilaza (Glucoamylase) – 2 mq Lipaza (Lipase) – 0,46 mq Sellulaza (Cellulase) – 3,6 mq Laktaza (Lactase) – 6 mq Pektinaza (fitaza ilə) ((Pectinase) with Phytase) – 0,94 mq) – 60 mq Aptek çobanyastığı çiçəklərinin quru ekstraktı (Chamomille (Matricaria chamomilla) flowers dry extract) – 100 mq Adi razyana meyvələrinin quru ekstraktı (Foeniculum vulgare fruits dry extract) – 90 mq Adi cirəgülü meyvələrinin quru ekstraktı (Pimpinella anisum fruits dry extract) – 25 mq
Aktiv komponentlər: Enzim qarışığı: Amilaza (Amylase) Proteaza (Protease) Qlükoamilaza (Glucoamylase) Lipaza (Lipase) Sellulaza (Cellulase) Laktaza (Lactase) Pektinaza (fitaza ilə) ((Pectinase) with Phytase) – 0,94 mq) Aptek çobanyastığı çiçəklərinin quru ekstraktı (Chamomille (Matricaria chamomilla) flowers dry extract) Adi razyana meyvələrinin quru ekstraktı (Foeniculum vulgare fruits dry extract) Adi cirəgülü meyvələrinin quru ekstraktı (Pimpinella anisum fruits dry extract)
Köməkçi maddələr: Su (Water) Fruktoza (Fructose) Kalium sorbat (Potassium sorbate) Limon turşusu (Citric acid) Dadlandırıcı (Flavor)
Valuzim şərbət formasında təqdim olunur. San-Marino mənşəli Valuemed Pharma S. R. L. tərəfindən istehsal edilir. İstifadəçi qrupu: 14 yaşdan yuxarı uşaqlar və böyüklər
Qablaşdırma forması: 150 ml şüşə flakonda, karton qutu qablaşdırmada. Qablaşdırmada miqdar/say: 150 ml
| Xüsusiyyətlər | Məlumat |
|---|---|
| Məhsul adı | Valuzim |
| Mənşə ölkəsi | San-Marino |
| İstehsalçı | Valuemed Pharma S. R. L. |
| Buraxılış forması | Şərbət |
| Qablaşdırma forması | 150 ml şüşə flakonda, karton qutu qablaşdırmada |
| İstifadəçi yaş aralığı | 14 yaşdan yuxarı uşaqlar və böyüklər |
| İstifadə qaydası | 10 ml gündə 3 dəfə |
| Qablaşdırmada miqdar/say | 150 ml |