Bitib
Stokda olanda mənə xəbər verin.Tərkib: N-asetilsistein / N-acetylcysteine; Qrindeliya robusta Nutt.çiçəklərinin quru ekstraktı / Grindelia robusta Nutt. flowers dry extract Adi Kəklikotu yarpaq və çiçəklərinin quru ekstraktı / Thymus vulgaris leaves and flowers dry extract Drosera rotundifolia yerü...
İstifadə qaydası: 5 ml gündə 2 dəfə
Dozası: N-asetilsistein / N-acetylcysteine – 100 mq Qrindeliya robusta Nutt.çiçəklərinin quru ekstraktı / Grindelia robusta Nutt. flowers dry extract – 62.5 mq Adi Kəklikotu yarpaq və çiçəklərinin quru ekstraktı / Thymus vulgaris leaves and flowers dry extract – 41.5 mq Drosera rotundifolia yerüstü hissələrinin quru ekstarktı / Drosera rotundifolia aerial part dry extract – 20.50 mq Sink (Sink qlükonat kimi – 11.14 mq) / Zinc (as Zinc gluconate – 11.14 mg) – 1.5 mq Hedera heliks yarpaqlarının quru ekstraktı / Hedera helix leaves dry extract – 10.5 mq
Aktiv komponentlər: N-asetilsistein / N-acetylcysteine Qrindeliya robusta Nutt.çiçəklərinin quru ekstraktı / Grindelia robusta Nutt. flowers dry extract Adi Kəklikotu yarpaq və çiçəklərinin quru ekstraktı / Thymus vulgaris leaves and flowers dry extract Drosera rotundifolia yerüstü hissələrinin quru ekstarktı / Drosera rotundifolia aerial part dry extract Sink (Sink qlükonat kimi – 11.14 mq) / Zinc (as Zinc gluconate – 11.14 mg) Hedera heliks yarpaqlarının quru ekstraktı / Hedera helix leaves dry extract
Köməkçi maddələr: Su (Water), Fruktoza (Fructose), Kalium sitrat (Potassium citrate), Kalium sorbat (Potassium Sorbate), Natrium benzoat (Sodium benzoate), Ksantan qətranı (Xanthan Gum), Portağal dadlandırıcısı (Orange flavor), Portağal efir yağı (Orange essential) , Nanə efir yağı (Mint essential oil)
Astel şərbət formasında təqdim olunur. İspaniya mənşəli GLOWER LAB tərəfindən istehsal edilir. İstifadəçi qrupu: Böyuklər
Qablaşdırma forması: 150 ml plastik flakonda, karton qutu qablaşdırmada. Qablaşdırmada miqdar/say: 150 ml
| Xüsusiyyətlər | Məlumat |
|---|---|
| Məhsul adı | Astel |
| Mənşə ölkəsi | İspaniya |
| İstehsalçı | GLOWER LAB |
| Buraxılış forması | Şərbət |
| Qablaşdırma forması | 150 ml plastik flakonda, karton qutu qablaşdırmada |
| İstifadəçi yaş aralığı | Böyuklər |
| İstifadə qaydası | 5 ml gündə 2 dəfə |
| Qablaşdırmada miqdar/say | 150 ml |