Evitar 120 ml
Tərkib və istifadə qaydası
Tərkib: Citicoline (CDP-choline) (Sitikolin); Ginkgo biloba leaf dry ex (İkiayalı biloba yarpağı quru eks) Vitamin B6 (as Pyridoxine hydrochloride (Piridoksin hidroxlorid))
İstifadə qaydası: 5 ml gündə 1 dəfə
Dozası: Citicoline (CDP-choline) (Sitikolin) - 250 mq
Ginkgo biloba leaf dry ex (İkiayalı biloba yarpağı quru eks) - 40 mq Vitamin B6 (as Pyridoxine hydrochloride (Piridoksin hidroxlorid)) - 5 mq
Xüsusiyyətlər
Evitar məhlul formasında təqdim olunur. Azərbaycan mənşəli Aktif Pharma tərəfindən istehsal edilir. İstifadəçi qrupu: Böyuklər
Qablaşdırma forması: № 120 ml şüşə flakonda, karton qutu qablaşdırmada. Qablaşdırmada miqdar/say: 120 ml
| Xüsusiyyətlər | Məlumat |
| Məhsul adı | Evitar |
| Mənşə ölkəsi | Azərbaycan |
| İstehsalçı | Aktif Pharma |
| Buraxılış forması | Məhlul |
| Qablaşdırma forması | № 120 ml şüşə flakonda, karton qutu qablaşdırmada |
| İstifadəçi yaş aralığı | Böyuklər |
| İstifadə qaydası | 5 ml gündə 1 dəfə |
| Qablaşdırmada miqdar/say | 120 ml |