Megaller 100 ml
Tərkib və istifadə qaydası
Tərkib: Qara qoz yarpağının ekstraktı (Juglans nigra leaf extract) Şirik kök kökünün ekstraktı (Polypodium vulgare root extract); Balqabaq toxumunun ekstraktı (Cucurbita seed extract) Dağ tərxunu otunun ekstraktı (Tanacetum vulgare herb extract); Qərənfil çiçəyinin e...
İstifadə qaydası: 5 ml gündə 1 dəfə
Dozası: Qara qoz yarpağının ekstraktı (Juglans nigra leaf extract) - 500 mq
Şirik kök kökünün ekstraktı (Polypodium vulgare root extract) - 400 mq Balqabaq toxumunun ekstraktı (Cucurbita seed extract) - 250 mq
Dağ tərxunu otunun ekstraktı (Tanacetum vulgare herb extract) - 250 mq Qərənfil çiçəyinin ekstarktı (Syzigium aromaticum flower bud extract) - 250 mq Sarımsaq zoğunun ekstraktı (Allium sativum buld extract) - 250 mq
Xüsusiyyətlər
Megaller məhlul formasında təqdim olunur. Azərbaycan mənşəli FİTOLAB MMC tərəfindən istehsal edilir. İstifadəçi qrupu: Böyuklər
Qablaşdırma forması: 100 ml şüşə flakon, karton qutu qablaşdırmada. Qablaşdırmada miqdar/say: 100 ml
| Xüsusiyyətlər | Məlumat |
| Məhsul adı | Megaller |
| Mənşə ölkəsi | Azərbaycan |
| İstehsalçı | FİTOLAB MMC |
| Buraxılış forması | Məhlul |
| Qablaşdırma forması | 100 ml şüşə flakon, karton qutu qablaşdırmada |
| İstifadəçi yaş aralığı | Böyuklər |
| İstifadə qaydası | 5 ml gündə 1 dəfə |
| Qablaşdırmada miqdar/say | 100 ml |